Antepia Künefe Özlüce İletişim Bilgileri

Ertuğrul Mah. Uğur Mumcu Bulvarı Biaport D: 21 Nilüfer / BURSA
TELEFON
  • -

Künefe severlerin gönül rahatlığıyla keyif alabileceği bir lezzet durağı Antepia Künefe Özlüce.

Özgün Antep lezzetlerini sunan nadir mekanlardan biri olup, unutulmaz bir tatlı deneyimi için kapılarını aralamış durumda.

Antepia Künefe Özlüce, sadece lezzetleriyle değil, aynı zamanda açık hava bölümüyle de fark yaratıyor. Ferah atmosferi, güneşin veya akşam serinliğinin tadını çıkarmanız için ideal bir ortam sunuyor. Renkli masaları ve sıcak renklere sahip dekorasyonu, sizi bir nevi Antep'in sokaklarında hissettiriyor.

Altın sarısı tel kadayıflar arasında bulunan peynir veya ceviz iç harcı, özel şerbet ile birleşerek size adeta bir tatlı şöleni sunuyor.

Antepia Künefe Özlüce, sadece lezzet konusunda değil, aynı zamanda samimi bir ortam sunarak misafirlerini evlerine davet eder gibi ağırlıyor. Açık hava bölümünde dostlarınızla keyifli sohbetlere dalmak, taptaze künefelerin tadını çıkarmak için mükemmel bir yer.

Antepia Künefe, geleneksel Antep tatlarını özleyenleri memleketin sıcaklığıyla buluşturuyor. Lezzet dolu bir tatlı molası için, kaliteli malzemelerin ve ustalığın buluştuğu bu mekanı tercih edebilir, kendinizi Antep'in sokak lezzetlerini yaşarken bulabilirsiniz.

Açık hava keyfi ve birbirinden lezzetli tatlılarla dolu bu mekan, sizi adeta Antep'e bir yolculuğa çıkaracak. Eğer Antep'in eşsiz künefe lezzetlerini Bursa'da denemek istiyorsanız, Antepia Künefe Özlüce sizi bekliyor.

Açık hava keyfiyle, geleneksel tatları harmanlayan bu mekan, sizleri bir tatlı molasına davet ediyor. Unutulmaz bir tatlı deneyimi için Antepia Künefe Özlüce'nin kapılarını aralayın ve lezzetin tadını çıkarın.

Harita