Arzum Cağ Kebap İletişim Bilgileri

Esentepe Mahallesi Güney Sokak No:6 Nilüfer / BURSA
TELEFON
  • -

Arzum Çağ Döner, Bursa'nın lezzet haritasına damgasını vurmuş, Çağ dönerin en özel haliyle müşterilerine sunan bir aile işletmesidir.

Arzum Çağ Döner'in ustaları tarafından geleneksel yöntemlerle hazırlanır ve lezzetin en üst seviyede sunulmasını amaçlar.

Arzum Çağ Döner Bursa'nın tarihine ve kültürel mirasına saygı duyan bir anlayışla, yıllardır Çağ dönerin en iyi adreslerinden biri olarak kabul edilir. Arzum Çağ Döner temel prensibi, en kaliteli etleri seçmek, doğal malzemelerle hazırlamak ve her zaman taze servis yapmaktır. Müşterilerine, damak zevklerine uygun lezzetleri sunarken hijyen ve kalite standartlarını en üst seviyede tutmaya özen gösteriyor. Eşsiz bir Lezzet sunmanın yanı sıra müşteri memnuniyetini de ön planda tutuyor, Her bir müşteri Arzum Çağ Döner için özeldir ve onların beklentilerini karşılamak için personeleri, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

Güler yüzlü personelimiz, hızlı ve profesyonel hizmet anlayışıyla sizleri en iyi şekilde ağırlar. İşletmenin özel tadı ve sıcak atmosferi, aileler, arkadaşlar ve iş arkadaşları için ideal bir buluşma noktasıdır.

Arzum Çağ Döner yıllardır müşterilerimize güvenilir, lezzetli ve doyurucu döner deneyimi sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Arzum Çağ Döner Bursa'da ve çevresindeki döner severlere kaliteli bir yemek deneyimi sunma misyonunu sürdürüyor.

Geleneksel lezzetlerin modern bir dokunuşla birleştiği bu özel mekanı ziyaret etmek için sizi bekliyorlar.

Harita