Bake Cakes İletişim Bilgileri

Soğanlı Mahallesi , 3. Meltem Sk. no14/c, 16190 Osmangazi/Bursa
TELEFON
  • -

Osmangazi’nin gözde mekânı haline gelen Bake Cakes tatlılarıyla damaklarda gerçek bir şölen yaratıyor. Günlük taze olarak hazırlanan el yapımı ürünlerle, butik dükkânda keyifli zaman sunmaktadır.

Lezzetin yeni adresi olan ve sıcacık atmosferiyle sizleri büyülüyor. Bir kere tadına vardıktan sonra kolay kolay bırakamayacağınız çeşitleri ile sizleri müdavim yapabilir.

Ürün çeşitleri, taze ürünleri, güler yüzlü personeli ile damak tadınıza ayrı göz zevkinizi ayrı doyurabilirsiniz. Nefis tatlılarının yanında içecekleriyle de yaz günlerinde serinliği doyasıya yaşayabilir, isteğinize göre sıcak içecekleri de tercih edebilirsiniz.

Seçkin müşterileriyle tercih ettiği mekân haline gelen Bake Cakes, Bursa’da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır. Müşteri memnuniyeti politikaları ile gerçekleştirdikleri hizmet ile tatlı mutluluklar yaratmaktadır.

Özel davetleriniz için pasta ve benzeri ürünlerden sipariş verebilir, kutlamalarınıza lezzet katabilirsiniz. Birbirinden farklı ve taze ürünleri lezzet durağı haline gelen Bake Cakes, konuklarının memnun olmasını esas almıştır.

Hizmet kalitesini dükkâna girer girmez hissettirmeleri sizlere doğru yere geldiğinizi düşündürmektedir. Eşsiz tatlarıyla bezenmiş menülerle sizleri samimi ortam bekliyor.

Tatlı krizleriniz için şeflerin taze malzemelerle hazırlanan lezzet durağına mutlaka uğramalısınız. Soğanlı ’da bulunan mekan sabah 09:00, akşam 24:00 arasında hizmet vermeye ve konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Gece saatlerine kadar açık olması işten sonra da keyifle ve rahat zaman geçirmenize olanak sağlıyor.

Harita