Bay Midye İletişim Bilgileri

Altınşehir mah Özlüce, Ahmet Taner Kışlalı Blv. No:50 B/C, 16120 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Özlüce'nin gizli mekanlarından biri olan Bay Midye, sadece birkaç lezzet odaklı seçenek sunmasına rağmen, bu seçenekleri enfes bir şekilde sunarak misafirlerini cezbetmeyi başarıyor. İşte bu mekan, özgün lezzetleriyle göz dolduruyor.

Bay Midye, Özlüce'nin merkezinde bulunan kolay ulaşılabilir bir mekandır. Restoranın atmosferi, sade ve samimi bir yemek deneyimi sunar. Dikkatinizi yemeklere ve lezzetlere odaklayabileceğiniz sade dekorasyon, sıcak renkler ve huzurlu bir ortam sunar.

Bay Midye'nin menüsü, basit ve lezzet dolu birkaç seçenek sunar. Ekmek arası köfte, kokoreç, sucuk ve  midyesiyle birlikte içecekler gibi geleneksel Türk sokak lezzetleri bu mekanda bulunur. Lezzetli atıştırmalıklar ve içecekler, bu basit menüyü tamamlar. Restoranın personeli, güler yüzlü ve misafirperver bir hizmet sunar.

Garsonlar, hızlı servisleri ve sıcak yaklaşımları ile Bay Midye'nin lezzetlerini tamamlar. Bay Midye, arkadaş buluşmaları, hızlı bir atıştırmalık molası veya geleneksel Türk sokak lezzetlerini tatmak isteyenler için idealdir.

Sadelik ve lezzetin bir araya geldiği bu mekan, özel anlarınıza lezzet katmak için mükemmel bir seçenektir. Bay Midye, minimalist bir yaklaşımla sadece en iyi lezzetleri sunan bir mekan olarak öne çıkar.

Deniz mahsulleri ve geleneksel Türk sokak lezzetlerini aynı çatı altında buluşturur ve bu lezzetleri muazzam bir şekilde sunar. Eğer sadelik ve lezzet arıyorsanız, Bay Midye'yi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Harita