Beşyol Kebapçısı İletişim Bilgileri

Mudanya Yolu, Geçit Mahallesi, Sanayi Caddesi, No:764 Osmangazi
TELEFON
  • -

Ağızda dağılan ve lezzetiyle aklınızı başınızdan alan menüleri mutlaka denemelisiniz. %100 helal kesim ve İslami şartlara uygun olarak kesilen ve özel baharatlarla marine edilen etler deneyenlerden tam not almayı başarıyor.

İlk olarak Geçit’te bulunan ve oldukça fazla ilgi gören Beşyol Kebapçısı bölgesinde sıkça tercih edilen bir restaurant haline gelmiştir.

Dört ayrı şubesiyle 500 kişilik kapasiteye ulaşan Beşyol Kebapçısı, 1990’larda olduğu gibi aynı 33 yıllık sektör tecrübesiyle misafirlerine ulaştırmayı başarıyor.

Bursa Osmangazi’de 3 noktada şubesi bulunan Beşyol Kebapçısı, her geçen gün artan müşterilerini ağırlamaya devam ederken etlerinin ve malzemelerinin kalitesini bozmadan hizmetine devam etmektedir.

Değerli ve güler yüzlü personelleriyle misafirlerine hizmette kusur etmeyen Beşyol Kebapçısı tecrübesi ile misafirlerini memnun etmeye çok özen gösteriyor.

Bir diğer şubesi ile Buttim de bulunan Beşyol Kebapçısı ailelere nazaran daha çok seyahat edenlere hizmet veren bir lokasyonda bulunuyor.

Son olarak İhsaniye de bulunan şubesi İzmir yoluna yakın olmasıyla ve merkezi bir konumda bulunmasından ulaşım konusundan oldukça rahattır.

Misafirlerinin rahatını ve keyfini düşünen Beşyol Kebapçısı iç ve dış dizaynı ile misafirlerine evlerinin konforunu sunmaktadır.

Haftanın 7 günü sabah saat 11:30 ve akşam saat 21:30 saatleri arasında tercih edebileceğiniz ve her zaman taze, lezzetli ve zengin menüsü ile müşterilerinin kalbini kazanmayı başaran Beşyol Kebapçısı konuklarının her zaman durak noktası olmuştur.

Harita