Bizim Balıkçı Fahri Baba İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, Osmangazi Cd. NO:89, 16620
TELEFON
  • -

Bizim Balıkçı Fahri Baba, lezzetin kalbinin attığı, deniz mahsulleri ile dolu keyifli bir mekân.

Adeta bir aile geleneği gibi yıllardır devam eden bu lezzet serüveni, 1966 yılından beri misafirlerine eşsiz deniz ürünleri deneyimi sunuyor.

Mekânın menüsü, taze yakalanan deniz ürünleri ve balıklarla dolu. Mevsimine göre günlük taze deniz ürünleri, balık çeşitleri ve deniz mahsulleri, damak zevkinize uygun olarak tercih edebileceğiniz şekilde sunuluyor.

Balık çeşitleri arasında levrek, çupra, lüfer gibi en taze balıkları bulunuyor. Izgara, buğulama, tava gibi farklı pişirme yöntemleriyle hazırlanan bu lezzetler, deniz kokusunu sofralara taşıyor.

Bizim Balıkçı Fahri Baba, sadece lezzetleriyle değil, aynı zamanda atmosferiyle de büyüler. Özellikle yaz aylarında, akşam yemekleri için tercih edilen bu mekân, misafirlerine adeta denizle iç içe bir yemek deneyimi sunuyor.

Menüsünde Karadeniz’den Ege’ye uzanan geniş bir yelpazede taze balık ve deniz mahsulleri seçenekleri sunan restoran, balık severlerin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda.

Ailenizle, dostlarınızla veya sevdiklerinizle keyifli bir akşam yemeği için ideal bir mekân olan Bizim Balıkçı Fahri Baba’da, taze balıkların ve deniz ürünlerinin tadını çıkarırken, huzurlu ve samimi bir atmosferde unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Her daim taze ve kaliteli deniz ürünleri sunan bu mekân, lezzet arayışındaki herkes için bir lezzet durağı.

Restoranın iç mekânı sade ve şık bir tarzda dekore edilmiş. Mavinin tonları ve ahşap detaylar, deniz temasını en iyi şekilde yansıtıyor.

Alkolsüz mekân olan Bizim Balıkçı Fahri Baba, her gün sabah 09:00 ile akşam 21:00 saatleri arasında açıktır.

Kolay bir güzergaha sahip olan mekânda valesi bulunması sizleri otopark sorunundan kurtarmaktadır.

Harita