Çamlı Kahve İletişim Bilgileri

Tirilye mahallesi, 16960 Mudanya/Bursa
TELEFON
  • -

Mudanya’nın batısında olan ,Güneş’in doğuşuna ve batışına şahit olabileceğiniz Çamlı Kahve, 2004 yılından itibaren misafirlerini ağırlamayı sürdürmektedir.

Özellikle kahvaltı menüsü ile adını sıkça duyuran Çamlı Kahve birbirinden lezzetli kahvaltı çeşitleri ile hizmet vermeye devam ediyor.

Çamlı Kahve Tirilye’de bulunan muhteşem manzara eşliğinde sizlere keyifli dakikalar sunmaktadır. Menüsünde bulunan zeytin çeşitleri, peynir çeşitleri, kahvaltılık sosları, tatlı ve tuzlu aklınıza gelebilecek tüm ürünleri her gün günlük olarak hazırlanmaktadır: Kahvaltı menüsünün yanında aperatif, dondurma ve tatlı çeşitleri gibi öğün dışında da tercih edebilirsiniz.

Yemeklere ve aperatif menülere ek olarak sıcak ve soğuk içecekleri aynı zamanda alkollü içecek çeşitleri de bulunuyor.

Çamlı Kahve sadece ürünlerin kalitesi ile değil ferah ve hayranlık uyandıran manzarası ile de günümüzde büyük önem taşımaktadır.

Denize karşı içeceğiniz ya da sevdiklerinizle beraber keyifli vakit geçirebileceğiniz Çamlı Kahve, alanında uzman kadrosu ve güler yüzlü personeli ile konuklarını ağırlıyor.

Doğa ile iç içe olan Çamlı Kahve’de temiz havanın tadını çıkarırken sıcak ve samimi atmosferiyle de müşterilerine dingin bir mekân sunmaktadır.

Yeşilin ve mavinin bir arada bulunduğu Çamlı Kahve, açık havası sayesinde sohbetleriniz doğanın güzellikleri ile birleşecektir.

Haftanın 7 günü sabah saat 07:00 ile hizmet vermeye devam eden Çamlı Kahve Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe gece 01:00 arasında, Cuma ve hafta sonu gece 02:00 arası açıktır. Ulaşımı kolay olan Çamlı Kahve’nin, otoparkı olması sayesinde park sorunu yaşamazsınız.

Harita