Ciğerci Şaban İletişim Bilgileri

Küçük Sanayi Sitesi Nilüfer Caddesi No: Bila, 16120 Nilüfer
TELEFON
  • -

1998 yılında el arabasında ciğer satmaya başlayan Şaban Cömert, şimdilerde ise Bursa’nın Nilüfer ilçesi Küçük Sanayi Sitesi’nde lezzetli ve doyurucu ciğerini misafirlerine ferah ve geniş dükkanında sunmaya devam ediyor.

20 yıla yaklaşan uzman sektör tecrübesi ile lezzetine lezzet katan Ciğerci Şaban konumu itibari ile de her yaştan insanın uğrayabileceği bir durak noktası oluyor. 250 kişilik dev kapasitesi ile misafirlerini ağırlayan Ciğerci Şaban hızlı servis ile de müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Güler yüzlü personel kadrosu ile müşteri memnuniyetine vermiş oldukları önem, misafirlerinin gönlünde taht kurmayı başarıyor. Restaurant’ın iç ve dış dizaynın büyük ve güzel olması, konuklarının huzurunu ve konforunu düşünmeleri gidenleri asla pişman ettirmiyor.

Ciğeri ve tatlısı ile yiyenleri bir daha gelmek istemeleri, işlerinde nasıl başarılı olduklarını gösteriyor. Ciğerlerinin üstüne dökmüş oldukları kırmızı biber sosu ve enfes lezzetli tereyağlı pilavı gidenleri asla başka lezzetlerde aratmıyor.

Bulunduğu konum itibari ile geniş misafir kitlesine sahip olan Ciğerci Şaban konuklarını ağırlamayı sürdürüyor. Konum açısından iyi bir mevki de olması gelenlerin park sıkıntısı yaşamadan Ciğerci Şaban’’ın geniş otoparkı konukları için oldukça yeterli.

Haftanın 7 günü sabah saat 10:00 ve akşam saat 21:30 saatleri arasında tercih edebileceğiniz güvenli ve huzurlu bir müesseseye sahip olan Ciğerci Şaban Küçük Sanayi gözde restoranlarından biri olma unvanınıs taşıyor.

Harita