Çorbacı Yüksel İletişim Bilgileri

Elmasbahçeler Mahallesi, Ali Ferruh Yücel Cd. No:18/B, 16500 Osmangazi/Bursa
TELEFON
  • -

Bursa'nın eşsiz lezzetlerini keşfetmek isteyenler için bir harika olan Çorbacı Yüksel, şehirdeki çorba tutkunları için vazgeçilmez bir adresidir. Güne enerjik bir başlangıç yapmak isteyenlerden, hafif bir öğle veya akşam yemeği arayanlara kadar herkesin beğenisini kazanan mekan, çorba tutkunlarının gözdesi haline gelmiştir.

Çorbacı Yüksel 2005 yılından bu yana lezzet tutkunlarına hizmet sunmaktadır ve her bir çorbasını özenle hazırlayarak müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede her ziyaret, damaklarda unutulmaz bir tat bırakmaktadır. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar her öğün için ideal bir seçenek sunan Çorbacı Yüksel, zengin çorba çeşitleriyle dikkat çekmektedir. Menüsünde Kuzu Kelle, Kaburga, ve Pöç çorbası gibi birbirinden farklı ve lezzetli çorbalar bulunmaktadır. Herkesin damak zevkine hitap eden bu çorbalar arasından kendi favorinizi seçebilirsiniz.

Çorbacı Yüksel’de Neler Yiyebilirsiniz? Çorbacı Yüksel müşterilerini düşünerek zengin bir menü sunmaktadır. Çorbaların yanı sıra, öğle yemeğinizde veya akşam yemeğinizde yanında tüketebileceğiniz çeşitli alternatifler de sunulmaktadır. Bu sayede her öğününüzü farklı bir lezzet deneyimiyle taçlandırabilirsiniz.

Çorbacı Yüksel Gökdere ve Yeşil Yayla olmak üzere iki farklı şubesi ile hizmet vermektedir. Her iki şube de aynı kalite ve özeni sunmaktadır. Bu nedenle tercihinize göre hangi şubeyi ziyaret edeceğinizi seçebilirsiniz. Bursa'da çorba keyfi yapmak isteyenler için Çorbacı Yüksel mükemmel bir seçenek sunmaktadır. Zengin çorba çeşitleri ve yan lezzetlerle dolu menüsüyle herkesin damak zevkine hitap eden bu mekanı ziyaret ederek lezzet dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Harita