Doburca Keyfi Et İletişim Bilgileri

Doburca Mahallesi, 3. Nilüfer Cd. No: 104/1-A-B, 16000 Osmangazi/Bursa
TELEFON
  • -

Osmangazi ilçesinde faaliyet gösteren Doburca Keyfi Et, özellikle bulunduğu konumu ve sunduğu lezzetli et menüsü ile dikkat çekiyor.

Dere kenarında yeşilliklerin arasında büyük ve ferah bir bahçesi bulunan Doburca Keyfi Et’in ayrıca geniş bir kapalı alanı da bulunuyor. Çocukların eğlenebileceği hem açık hem kapalı oyun parkına da sahip olmasıyla özellikle aileler için keyifli bir akşam yemeği mekanı haline geliyor.

Doğanın içinde ferah bir bahçede lezzetli etlerle donatılan bir menü ile yemek yemek isteyen Bursalılar için Doburca Keyfi Et ilk sıralarda yer alıyor. Gerek iş yemekleri, gerek aile yemekleri gerek arkadaşlarla çıkılan bir yemek akşamı için son derece uygun bir mekan olan Doburca Keyti Et Steakhouse, uzun yıllardır et ve et yemekleri hakkında sahip olduğu bilgi ve deneyimle müşterilerine tadı damaklarında kalacak çeşitli lezzetler sunuyor. Mekan ayrıca menü zenginliğiyle de dikkat çekiyor.

Uzman şefleri ve güler yüzlü personelleri ile lezzetli yemekleri keyifli bir akşamla birleştirmeyi başarıyor. Izgara köfte, kuzu dana, tava special ve çocuk menüsü seçenekleri ile her damak zevkine uygun tatları en lezzetli şekilde sunmayı başarıyor.

Osmangazi’nin Doburca Mahallesi’nde bulunan ve adını da buradan alan Doburca Keyfi Et, müşterilerine özel bir akşam yemeği deneyimi sunmak için hizmet veriyor.

Harita