Emay Cheese İletişim Bilgileri

Tabaklar mahallesi, Hüsnü Eken Sk. No : 5 D:103, 16700 Karacabey/Bursa
TELEFON
  • -

Karacabey’de bulunan Emay Cheese, birbirinden lezzetli makarna çeşitleri ile hizmet vermektedir.

Gerçek makarna tutkunlarının sevdiği taze ve organik malzemelerle hazırlanan makarnalar sağlıklı ve lezzetli deneyim ile sizleri bekliyor.

Klasik makarna çeşitler ile beraber acılı tavuklu makarna, pesto soslu makarna ve benzeri pek çok çeşit bulunmaktadır.

Tavuk menülerinde ise barbekü soslu tavuk oldukça popüler bir hale gelirken salata menülerinden de avokadolu salatası da tercih edilen lezzetler arasındadır.

Her gün taze olarak yapılan makarna çeşitleri tercihinize göre hazırlanıp soslanarak servis edilmektedir.

Damak tadına düşkün olanların uğrak noktası haline gelen ve makarna tutkunlarına birbirinden farklı çeşitleri ile Emay Cheese, lezzet şöleni yaşatmaktadır.

Makarna severlerin buluştuğu Emay Cheese’de makarnanın eşsiz lezzetlerle tatlandırılarak İtalyan mutfağını Türk mutfağı ile harmanlayarak sofranıza sunmakta ve geniş menü yelpazesi ile her damak zevkine uygun çeşitlilik ile servis etmektedir.

Sadece makarna çeşitleri ile sınırlı olmayan Emay Cheese, eşsiz tatlı ve içecekleri ile de yemeklerinizi tatlı bir nokta ile tamamlamanız sağlıyor.

Birbirinden lezzetli makarna çeşitlerinin yanında tavuk menüleri ve salata menüleri de yer almaktadır. Siz de bu lezzet yolculuğunu denemek ve popüler olan tavuk, makarna ya da salata çeşitleri için Emay Cheese’i tercih edebilirsiniz.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü sabah 12:00 ile akşam 23:30 saatleri arası hizmet vermektedir.

Harita