Enfes Cağ Döner İletişim Bilgileri

152 Evler Mahallesi, Eğitim Cd. No:9, 16300 Yıldırım/Bursa
TELEFON
  • -

Enfes Cağ Döner Bursa'nın Yıldırım bölgesinde, otantik Türk mutfağını yansıtan bir mekân olan Enfes Cağ Döner, adı gibi gerçekten enfes lezzetleriyle dikkat çekiyor.

Cağ döner, pide ve lahmacun gibi Türk mutfağının vazgeçilmezleri burada, taptaze malzemelerle ve usta eller tarafından hazırlanıyor.

Modern dekorasyonu ve konforlu oturma alanları, müşterilere huzurlu bir ortamda yemek yeme olanağı sunuyor. İster aileler, ister arkadaş grupları, ister iş yemekleri için, Enfes Cağ Döner her türlü sosyal etkinliğe ev sahipliği yapabilecek kapasite ve olanaklara sahiptir.

Menü Seçenekleri Enfes Cağ Döner menüsü, Türk mutfağının zengin çeşitliliğini yansıtıyor. Özellikle çağdöner, tam bir lezzet şöleni sunuyor. Yüksek kaliteli etin özenli bir şekilde marine edilmesi ve yavaş yavaş pişirilmesi, meşhur çağdönerini oluşturuyor.

Pide çeşitleri ve  lahmacun da menüde dikkat çeken diğer lezzetler arasında.  Cağ Döner'in özel olarak seçilen baharatlarla marine edilmiş, yavaşça dönen bir şiş üzerinde pişiriliyor. Sunumunda ise yanına eklenen taze sebzeler ve özel soslar eşlik ediyor.

Pide ve Lahmacun Geleneksel Türk pideleri ve lahmacunları da Enfes Cağ Döner'in menüsünde yer alıyor. Her iki ürün de, usta eller tarafından hazırlanan hamurlar ve birinci sınıf malzemelerle sunuluyor. 

 Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Personel, güleryüzlü ve hızlı servis anlayışıyla öne çıkıyor.

Harita