GÜL ET Restaurant ve Kasap İletişim Bilgileri

23 Nisan Mahallesi, Mithatpaşa Cd. No:2/A, 16230 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Bursa’nın en popüler lezzet duraklarından bir olan Gület Restaurant ve Kasap, nesiller boyu devam eden geleneği yaşatmaya devam ediyor. İslami usullere uygun biçimde kesilen %100 yerli besi hayvanlarıyla yeme-içme sektöründe fark yaratan Gület Restaurant ve Kasap geleneksel lezzetleri benzersiz bir ustalıkla sunuyor.

Uzman tasarımcılar tarafından her bir ayrıntısı titizlikle düşünülerek dizayn edilen ferah bir mekânda Bursa halkına hizmet veren Gület Restaurant ve Kasap, sektörde herkes tarafından saygı duyulan ustalarıyla benzersiz lezzetler üretiyor.

Gület Restaurant ve Kasap denilince muhteşem sofralar ve doyumsuz lezzetler akla geliyor. Güler yüzlü hizmet anlayışını kendisini ilke edinen işletmenin kasap bölümünde, günlük kesim taze et ürünleri de oldukça uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Aileniz, çalışma arkadaşlarınız ve dostlarıyla bir arada huzurlu ve keyifli bir ortamda yemek yemek isteyenler, benzersiz lezzetlerle tanışma fırsatına sahip oluyor. Büyük bir itinayla hazırlanarak muhteşem sunumlarla sofranıza servis edilen,  ızgaralar, Köfte çeşitleri, Et döner gibi ürünler baharatlarla harmanlanarak kömür ateşinde pişiriliyor.

Mevsime uygun salata çeşitleri ve vazgeçilmez lezzetlere sahip tatlılarıyla sizi ve ailenizi bir şölen sofrasında hissettiren Gület Restaurant ve Kasap uygun fiyatları sebebiyle de tercih ediliyor.

65 yıllık tecrübeden damıtılarak günümüze gelen benzersiz lezzetleri mükemmel işçilikle işleyerek sunan Gület Restaurant ve Kasap Bursa’nın Osmangazi ve Nilüfer gibi en popüler semtlerinde yer alan şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Harita