Hacı Arif Osmanlı Sofrası İletişim Bilgileri

Cumalıkızık Köyü, 4. Pınar Sk. No:14, 16370 Yıldırım/Bursa
TELEFON
  • -

Hacı Arif Osmanlı Sofrası'na adım attığınızda, sizi tarih kokan bir atmosfer karşılar. Sıcak renkler ve zarif desenlerle süslenmiş, ahşap detaylarla bezeli bir iç mekan sunar. Yemekler, geleneksel tariflere sadık kalınarak hazırlanır; her biri birer lezzet şöleni sunar.

Osmanlı tatlarının hakim olduğu menüde, günlük taze malzemeler kullanılarak hazırlanan yemekler, damak zevkinizi şımartacak.

Sıcakkanlı ve misafirperver bir hizmet sunarak size sanki sarayın konuğuymuşsunuz gibi hissettirir. Mekanın atmosferi, sadece iç mekanla sınırlı kalmaz; aynı zamanda avludaki tarihi dokular, şehrin gürültüsünden uzaklaşarak huzurlu bir yemek deneyimi yaşamanıza olanak tanır.

Yazın açık havada tarihi bir bahçede otururken, tarih kokan duvarlar arasında kendinizi Osmanlı döneminin bir parçası gibi hissedersiniz.

Hacı Arif Osmanlı Sofrası'nın tatları, damak zevkinizi zenginleştirecek bir şölen sunar. Osmanlı saray mutfağından ilham alınarak hazırlanan yemekler, özenle seçilmiş baharatlar ve taze malzemelerle buluşur.

İsterseniz Sultan'ın sofrasındaymış gibi bir ziyafet yaşayabilir, isterseniz de daha hafif ve sağlıklı seçeneklerle damak tadınıza uygun bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Harita