Han Çapan Alaçam Alabalık İletişim Bilgileri

Alaçam Mahallesi, Deliçay Mevkii Deliçay Sokak No:67, 16450 Kestel/Bursa
TELEFON
  • -

Han Çapan Alaçam Alabalık, Bursa’nın Kestel ilçesinde hizmet veren Han Çapan Alaçam tesisi 1999 yılından beri gelen uzmanlığı ile misafirlerini ağırlamaktan onur duyuyor.

Yeşilliğin ve muhteşem doğa manzarasının içinde lezzetli ve zengin menüsü ile misafirlerine her öğün hizmet veren Han Çapan Alaçam tesisi misafirlerine 24 yıllık sektör tecrübesi ile muhteşem hizmetler sunmaktadır.

Lezzetli menüsü, doğası ve muhteşem manzarası ile misafirlerini memnun etmeye önem veren Han Çapan Alaçam tesisi güler yüzlü personelleri ile misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Yeşilin içinde isterseniz kahvaltı, isterseniz barbekü, canlı alabalık ya da Dünya mutfağından sizlerin tercihine göre hazırlanan yemekler ile unutamayacağınız bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Han Çapan Alaçam tesisinin en önem verdiği hizmetlerden biri de hijyen ve sunumdur. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren Han Çapan Alaçam, misafirlerine ve konuklarına yapmış olduğu hijyen ve sunumlar ile misafirlerinden ve konuklarından tam not almayı başarıyor.

Han Çapan Alaçam tesisinin konuklarına vermiş olduğu bir önemli hususta misafirperver olmasıdır.

Gidenlerin bir daha tercih edeceği ve asla pişman olmayacağı bir yer olma özelliğini taşıyor. Mekânın bulunduğu mevki sizleri şaşırtmasın çünkü gördüğünüzde daha önce neden gitmedim diye pişmanlık çekebileceğiniz bir mekân olma unvanını taşıyor.

Haftanın 7 günü sabah saat 09:00, akşam 23:00 saatleri arasında gidebileceğiniz güvenli ve tercih edilen Han Çapan Alaçam tesisi her zaman taze, organik ve zengin menüsü ile müşterilerinin güvenini kazanmayı hedefliyor.

Harita