Kavurmacı Hüsam İletişim Bilgileri

Üçevler Mahallesi Küçük Sanayi İş Bankası karşısı
TELEFON
  • -

Kavurmacı Hüsam, kavurma konusunda kendini kanıtlamış, sektörün önemli temsilcilerinden biridir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir anlayışa sahip olan işletme, lezzetli ve kaliteli ürünler sunmayı başarıyor.

Türk mutfağının öne çıkan lezzetlerini, yüksek standartlarda ve özenle sunan Kavurmacı Hüsam, kısa zamanda adından sıkça söz ettiren bir marka olmuştur.

Kavurmacı Hüsam, et ürünlerini özenle seçiyor ve kavurma işlemini ustalıkla gerçekleştiriyor. Hem günlük olarak tüketilebilecek hem de özel günler için tercih edilebilecek kavurma çeşitleri ile geniş bir yelpazeye hitap ediyor. 

Kavurmacı Hüsam, uygun fiyat politikasıyla dikkat çekiyor. Fiyat performans dengesi göz önünde bulundurulduğunda, sunulan ürünlerin kalitesi düşünüldüğünde fiyatlar oldukça makul.

Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça iddialı olan işletme, herhangi bir problem yaşandığında hızlı ve etkili çözümler üretiyor.

Kavurmacı Hüsam, et ve kavurma konusunda kendini kanıtlamış, müşteri memnuniyetine önem veren, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunan bir işletmedir.

Türk mutfağının sevilen lezzetlerini yüksek standartlarda sunan bu işletme, geniş bir müşteri kitlesine hitap etmekte ve bu alandaki beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

Harita