Kent Kafe Kahvaltı Hüdavendigar İletişim Bilgileri

Hüdavendigar Mahallesi, Hüdavendigar parkı 16090 Osmangazi/Bursa
TELEFON
  • -

Yemyeşil parkın içinde bulunan iç içe olan mekân ailelerin de rahatlıkla tercih etti yerler arasındadır. Klasikleşen park konseptini uzun yıllardır koruyan Kent Kafe Kahvaltı, ürün çeşitlerini her geçen gün arttırarak 7’den 70’e müşteri portföyünü genişletmeyi başarmıştır.

Bir yandan yemeğinizi yerken ya da kahvenizi içerken çocuğunuzun oyun parkında keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Çocukların gönül rahatlığıyla oynayabileceği, kahvaltı ve aperatif ürünleri ile karnınızı doyurabileceğiniz mekân oldukça şık bir dekorasyona sahiptir.

Dikkaldırım’da bulunan  mekân menü çeşitliliği ile sadece kahvaltı için değil aynı zamanda bir şeyler yiyip içmek için de tercih edebilirsiniz. Taze ve organik ürünlerle hazırlanan kahvaltı tabakları görenlerin iştahını kabartıyor.

Birbirinden lezzetli reçellerin, peynirlerin ve sebzelerin tazeliği damaklara şölen sunuyor. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmez lezzeti, geleneksel konseptle bir araya getiren Kent Kafe Kahvaltı, doyurucu lezzetleri sunuyor.

Bursa’nın geleneksel konseptini koruyan Kent Kafe Kahvaltı, yemyeşil bitkiler, keyifli atmosferiyle ve güler yüzlü personeliyle kahvaltı keyfinizi üst seviyeye çıkarıyor. Her damak tadına uygun olan kahvaltı menüleriyle de doyurucu ve keyifli damak zevki yaşatıyor.

Sabah 08:30, gece 02:00 arasında hizmet veren Kent Kafe Kahvaltı, uygun fiyatlarıyla parka ait otoparkı sayesinde ulaşım kolaylığı da sağlamaktadır.

Zengin menüsü, uygun fiyatları, güler yüzlü personeli ve taze ürünleri, modern ve şık atmosferi ile sizleri geleneksel lezzeti sağlıklı şekilde sunuyor.

Harita