Misi Masal Kahvaltı İletişim Bilgileri

Gümüştepe Mahallesi, Lefkoşe Cd. no:25, 16110 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Misi Masal Kahvaltı güne zengin ve lezzetli bir başlangıç yapmak isteyenler için mükemmel bir tercihtir. Bursa'nın ödüllü kahvaltı mekanlarından biri olan Misi Masal Kahvaltı, birbirinden farklı lezzetleri özenle hazırlayarak misafirlerine sunmaktadır.

Misi Masal Kahvaltı lezzetli kahvaltıları ve sıcak atmosferi ile Bursa'da keyifli bir kahvaltı deneyimi sunan özel bir mekandır. Misi Masal Kahvaltı sizi yemyeşil bir ortamda kahvaltı yapma fırsatı sunmaktadır.

İşletme kapalı alanının yanı sıra Kış Bahçesi ile de alternatifler sunar. Ayrıca mekanın dekorasyonu da oldukça göz alıcıdır. Her zaman sıcak bir atmosfer sunan Misi Masal Kahvaltı sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmeniz için ideal bir ortam sunar. İşletmenin sahip olduğu menü oldukça zengin ve çeşitlidir. Sabah kahvaltısını daha özel ve lezzetli bir deneyime dönüştürmek isterseniz, iletişim numarası üzerinden rezervasyon yapabilir ve istediğiniz zamanı ayarlayabilirsiniz.

Ödüllü kahvaltıları ve çeşitli menü seçenekleri ile işletme unutulmaz bir kahvaltı deneyimi yaşamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Konum olarak Orhaneli Yolu üzerinde, Misi Köyü Girişi Karşısında bulunan Misi Masal Kahvaltı, ziyaretçilerine kolay ulaşım imkânı sunar. Ancak işletme Pazartesi günleri kapalıdır.

Harita