Montea Coffee İletişim Bilgileri

29 Ekim,Mahallesi Kentpark, 401. Sk. no:7 B/A B blok, 16230 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Montea Coffee & Chocolate, kahve ve çikolatanın eşsiz dansının yaşandığı, lezzetin ve keyfin buluşma noktasıdır.

Burası, sadece kahve içmekle kalmaz, kahvenin ve çikolatanın büyülü dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkar. Montea Coffee & Chocolate, kahve deneyiminin kalitesini artırmak için en taze kahve çekirdeklerini kullanır.

Kahvenin tadı ve aroması, çekirdeklerin tazeliğiyle özdeşleşir. Bu yüzden burada her fincan kahve, tazeliğin ve kalitenin temsilcisidir.

Montea Coffee & Chocolate, el emeği ile hazırlanan çikolatalarıyla ünlüdür. Burada çikolata, tamamen doğal ve özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanır. İncelikle işlenen her çikolata, bir çikolata ustasının maharetini yansıtır.

Montea Coffee & Chocolate, sadece kahve içilen bir mekân değil, aynı zamanda keyifli sohbetlerin, kitap okumanın, çalışmanın ya da kendine zaman ayırmanın adresidir. Ferah ve sıcak atmosferiyle, zihninizi dinlendirip, ruhunuzu okşar.

Burada çalışanlar, kahve konusundaki uzmanlıklarıyla bilinir. Hangi kahve çekirdeğinin hangi yöntemle hazırlanması gerektiği konusunda detaylı bilgi sahibidirler.

Size en uygun kahveyi seçer ve hazırlarlar. Montea Coffee & Chocolate, kahve ve çikolatada sınırları zorlar. Çeşit çeşit kahve seçenekleri ve çikolata lezzetleri, zevklere ve beklentilere uygun olarak sunulur.

Burada herkes için bir lezzet vardır. Montea Coffee & Chocolate, tatlı anlarınıza tat katmak için mükemmel bir seçenektir.

Dostlarınızla veya sevdiklerinizle keyifli sohbetlerin eşliğinde, enfes kahve ve çikolata lezzetlerini deneyebilir, anılar biriktirebilirsiniz.

Montea Coffee & Chocolate, kahve ve çikolata tutkunlarının vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor. Lezzetin, keyfin ve huzurun buluşma noktası olan bu mekânda, her fincan kahve bir serüven, her çikolata bir keyif anıdır.

Harita