Nurullah Kebap İletişim Bilgileri

Esentepe Mahallesi, Güney Sk. No:2, 16130 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Nurullah Kebap’ın en büyük özelliği, Bursa Kebabı’nda kullanılan malzemelerin kalitesidir. Taze ve özenle seçilmiş etler, marifetli aşçıları tarafından özenle hazırlanır. Dana, kuzu, döner ve daha fazlası gibi çeşitli et seçenekleri müşterilerine sunuyoır.

Etleri, özel baharatlarla tatlandırılır ve odun ateşinde pişirilerek mükemmel bir lezzete ulaşır. Mekan rahat ve samimi bir atmosfer sunuyor.  Aileler, arkadaşlar ve iş yemekleri için uygundur.

Nurullah Kebap, lezzetli yemeklerin yanı sıra geleneksel Türk misafirperverliği sunar. Her müşterisini özel hissettirmeyi sevdiğini kalitelerinden anlayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti öncelikleridir. Çocuklarınız için çocuk menüleri ile Tombik döner, ister döner isterseniz de Atom Döner menülerinden faydalanabilirsiniz.

Mekanın her yaşa uygun menülerinin yanında tatlı ve içecekleriyle de gönüllerde taht kurmayı başarıyor. Yemekten sonra yapacağınız tatlı keyfinize eşlik eden çayın tazeliği ile de güne tatlı bir son yapmanızı sağlıyor.

Bursa kebabı’nı denemek ve gerçek bir kebap ziyafeti yaşamak istiyorsanız, Nurullah Kebap sizleri bekliyor.

Kaliteli et ürünleri, ustalıkla hazırlanan yemekler ve sıcak bir karşılama ile, unutulmaz bir yemeğin tadını çıkarabilirsiniz.

Harita