Özçelik Cağ Döner İletişim Bilgileri

Değirmenönü Mah, Cumalıkızık Cd. No:43, 16300 Yıldırım/Bursa
TELEFON
  • -

Tarihi  Cumalıkızık köyü girişinde bulunan Özçelik Cağ Döner 2004’ten bu yana Bursa’nın lezzet duraklarından biri haline gelmiştir.

Birbirinden lezzetli zengin menüsüyle kahvaltı, Izgara ve güveç ve tatlı çeşitleri ile benzersiz bir lezzet şöleni sunmaktadır.  İsminden de anlaşılacağı üzere özellikle cağ döneri, en çok tercih edilen lezzetler arasındadır.

Geniş ve ferah mekâna sahip olan Özçelik Cağ Döner, güler yüzlü personeli ve uygun fiyatlarıyla da tercih edilen mekanlar arasındadır.

Haftanın 7 günü açık olan ve her gün taze ürünlerle hazırlanan bu lezzeti tatmanızı kesinlikle öneririz. Bursa’da Cağ dönere yeni bir soluk kazandıran lezzetiyle bir yiyenin bir daha istediği, uygun fiyatları sayesinde her geçen gün artan müşterisi Özçelik Cağ Döner'in kalitesinin de iyi olduğunu göstermektedir.

%100 helal kesim etlerle yapılan ve uzman ekiple hazırlanan ve etleri birbirinden lezzetli cağ dönerini denemenizi tavsiye ederiz. İster kahvaltıda ister akşam yemeğinde tercih edebileceğiniz Özçelik Cağ Döner her ihtiyacınıza uygun menü çeşitliliği ve birbirinden enfes tatlılarıyla kalbinizi fethedecek.

enülerindeki ürünlerin tazeliği, mekânın temiz ve personelin güler yüzlü oluşu müşterileri daha rahat, konforlu ve keyifli bir lezzet deneyimi sunmaktadır.

Cumalıkızık’ta bulunan Özçelik Cağ Döner’e mutlaka uğramanız, özel baharat ve soslarla hazırlanan et ve köftelerini tadına bakmanız gereken kalite ve lezzetin bir arada buluştuğu mekân olma özelliği taşımaktadır.

Kolay konumu sayesinde rahatlıkla gidebilir ve birbirinden lezzetli menünün tadını çıkarabilirsiniz.

Harita