PINOT Restaurant İletişim Bilgileri

Ahmet Yesevi Mh. Sapanca(301) Sk Turkuaz Plus Çarşı No.4/1/18, 16040 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

PINOT Restaurant’ın iç mekânı, zarif bir tasarım anlayışıyla bezenmiş. Ahşabın sıcaklığı ve modern mobilyaların uyumu, misafirlere sofistike bir atmosfer sunuyor. Her detayın özenle düşünüldüğü mekân, konuklara keyifli bir yeme-içme deneyimi vadediyor.

Türk ve dünya mutfaklarından ilham alınarak oluşturulan menü, zengin seçenekler sunuyor. Her bir yemek, damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor. PINOT Restaurant, şarap severler için de ideal bir mekân.

Zengin şarap menüsünde yer alan seçkin markaların özenle seçilmiş şarapları, şarap tutkunlarını bekliyor.

Şarap ve yemek uyumu konusunda uzman sommelierler, konuklara rehberlik ediyor. PINOT Restaurant’ın deneyimli ve güler yüzlü personeli, konukların ihtiyaç ve isteklerini en üst düzeyde karşılıyor.

Profesyonel hizmet anlayışı ve misafir memnuniyetine odaklanmış ekip, konukların unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlıyor. PINOT Restaurant, özel organizasyonlarınız için de mükemmel bir seçenek sunuyor.

İş yemeklerinden doğum günlerinden özel kutlamalara kadar her türlü etkinliğe ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahip olan mekân, unutulmaz anılarınıza tanıklık ediyor.

PINOT Restaurant, şehrin gözde lezzet duraklarından biri olmanın ötesinde, damaklarda iz bırakan, gözlere hitap eden ve kalplerde özel bir yer edinen bir deneyim sunuyor.

Şehrin karmaşasından uzaklaşıp, eşsiz lezzetlere ve huzur dolu anlara kucak açmak için PINOT Restaurant’ı ziyaret etmelisiniz.

Harita