Rezene Restaurant İletişim Bilgileri

Konak Mahallesi, Beşevler Cd. No:97, 16110 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Nezih mekânı Anadolu mutfağını en iyi sunan mekanlardan olan Rezene Lounge sizlere unutulmaz bir lezzet şöleni sunuyor. İç ve dış mekânın büyük ve güzel dizayn edilmesi sizlere görsel olarak da etkilemeyi hedeflemektedir.

Beşevler’de bulunan Rezene Lounge Restaurant ve kafe konsepti ile ferah ve sakine mekânın birbirinden güzel müzikleri de konuklara eşlik ediyor. Çocuklu ailelerin de tercihi olan Rezene Lounge, mekânın yanında bulunan alan sayesinde çocuklar rahatlıkla oynayabilirler.

Güler yüzlü personeli ile müşteri memnuniyetine verdikleri önemi gözler önüne seren mekân, gidenlerden tam not almayı başardı. Anadolu mutfağından, tatlılara, kahvaltı menüsünden aperatif çeşitlerine kadar pek çok damak zevkine hitap etmektedir.

Personelin sunduğu hizmet, ürünlerin kalitesi, mekânın iç ve dış dekorasyonu hepsi bir bütün olarak hem bedeninizi hem de ruhunuzu doyurmaktadır.

Rezene Lounge seçkin müşterilerin tercihi haline gelirken, konforu sizlere sunmaktadır. Bursa’da gün geçtikçe popüler bir mekân haline Rezene Lounge, gidenlerin bir daha gitmek istediği ve kahvaltısından, tatlılarına, personelinden, ulaşım kolaylığına kadar tam not almayı başardı.

Özel davet veya organizasyonlarınızı, doğum günü ve kutlamalarınız gibi benzeri pek çok etkinliği yapabileceğiniz alana sahip olan Rezene Lounge, geniş müşteri kitlesine sahiptir.

Müşterilerine ayrılan geniş otoparkı, haftanın 7 günü sabah 09:00, akşam 00:00 saatleri arasında tercih edebileceğiniz ve her zaman taze ve lezzetli ürün yelpazesiyle müşterilerinin kalbini kazanmayı başarmıştır.

Harita