Roswell Coffee İletişim Bilgileri

Altınşehir Mah. Ahmet Taner Kışlalı Bul. Taşyakan Sit. E blok No15, Uğur Mumcu Blv. 76 J, 16120 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Nilüfer;in Özlüce mahallesinde bulunan Roswell Coffee kahve tutkunları için uğrak bir mekân haline gelmektedir.

Zengin menüsü, damaklarda bıraktığı eşsiz tatları ile sevilen mekanlar arasındadır. Kahve severler için yeni bir durak haline gelen Roswell Coffee kolay kolay kopamayacağınız mekanlardan biridir. Baristalar tarafından özenle hazırlanan ve sunuma kadar olan tüm sürecin titizlikle ilerlediği, benzersiz aromaları ile sunumları sizi mest edecektir.

Roswell Coffee’de, lezzetli atıştırmalıkları ile kahve yanında tercih edebileceğiniz taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan sandviç, kurabiye, pasta ve benzeri pek çok alternatif bulunmaktadır. Espresso bazlı hazırlanan kahvelerin ise her yudumunda gerçek kahve tadını alabilir ve siz de bu lezzeti ortak olabilirsiniz.

Zengin ve taze kahve çekirdekleri, kaliteli malzemeler kullanılarak ortaya çıkan kahveler size mükemmel lezzeti vade etmektedir. Şık dekorasyonu ve personeli ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyede korunduğunu ve birer konuk olarak ağırladıklarını görebilirsiniz.

Kahve ve tatlılarının yanında, menüdeki sandviçlerin lezzeti sizi daha yemeğe başlamadan görüntüsü büyülemektedir. Deneyenlerin vazgeçemediği mekân olan Roswell Coffee, hala gitmemiş olanların bu lezzetlerden mahrum kalması oldukça üzücü.

Özlüce’de bulunan Roswell Coffee haftanın her günü 10:30 ile gece 00:00 saatleri arası hizmet vermektedir. Kolay bulunuyor olması ve iç ferahlatan mekanıyla görenlerin kalbini fethetmektedir. Siz de unutamayacağınız bir kahve deneyimi ve birbirinden lezzetli menülerini denemek için Roswell Coffee mutlaka uğramalısınız.

Harita