Sağıroğlu Restaurant İletişim Bilgileri

Odunluk Mahallesi, Odunluk Cd. No: 4, 16110 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Birbirinden lezzetli dönerleri ile Bursa’da oldukça meşhur olan gece dönercisi şehir dışından müşterileri ile dolup taşmaktadır.

Sosyal medyada oldukça meşhur olan ve “gece dönercisi Volkan abi” olarak bilinen Sağıroğlu Restaurant müşteri portföyünü arttırırken uygun fiyatlarıyla hizmetine 50 yıldır devam etmektedir.

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan lezzetli döneri ile yarım asırdır aynı kaliteyi günümüze taşımaktadır. Özellikle gece döneri denince akıllara gelen Sağıroğlu Restaurant 1973’ten bu yana et ve döner çeşitlerini ve kaliteli malzemelerle hazırlanan sos ve baharatlar ile müşterilerine sunmaktadır.

Günümüzde şehir dışı ağırlıklı misafirleri ile hizmet sunan Sağıroğlu Restaurant verdiği damak zevkiyle vazgeçilmez bir hal almıştır. Et menülerinin yanında kahvaltı ve salata çeşitleri ile de hizmet sunarken çalışma saatinin esnekliği pek çok müşterinin dikkatini ve ilgisini çekmektedir.

Yarım asırdır süregelen lezzetli menüleri onu vazgeçilmez kılarken etkinlik ve yemekli toplantılar içinde sıklıkla tercih edilmektedir. Zengin menü çeşitleri uzun yıllardır değişmeyen hizmet ve lezzet anlayışı sevilen özelliklerinden bazılarıdır.

Yemek sonrası tatlı kaçamağı yapabileceğiniz tatlı menüsü ile de Sağıroğlu Restaurant farkını ortaya koymaktadır. Keyif ve lezzetin bir arada bulunduğu Geleneksel Türk mutfağını 50 yıldır müşterilerine sunmaktadır.

Pazartesi günleri hariç haftada 6 gün sabah 09:00 ile gece 04:00 saatleri arasında hizmet ve servisine devam etmektedir. Mekân oldukça dolu ve yoğun olması sebebiyle bazı günler kuyruklara neden olmaktadır.

Harita