Şefler Lokantası İletişim Bilgileri

Üçevler Mahallesi, 70. Sk. No:1 D:22, 16120 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Şefler Et Lokantası,  zarif atmosferi ve muhteşem lezzetleriyle, şehrin en seçkin ev yemekleri deneyimini sunuyor.  Şeflerin, mükemmel yemekler hazırlamak için en taze ve en kaliteli malzemeleri seçerek özel baharatlar hazırlanan yemekler damak tadınızı şenlendirecek.

Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini de büyüleyici bir şekilde sunuyor. Her tabakta, aşkla pişirilmiş bir şaheser bulabilirsiniz. Şefler Et Lokantasının menüsü, Çorba çeşitleri , et , tavuk yemek çeşittleri daha fazlasıyla zengin bir çeşitlilik sunuyor.

Her bir yemek, lezzet patlaması yaşamanızı sağlar ve damak zevkinize hitap edecek çeşitliliği sunar. Ayrıca, özel tatlar ve sezona uygun özel menülerle sürprizler sunar. Şefler Et Lokantası, yemek deneyiminizi sadece bir öğün yemeği değil, bir etkinlik haline getirir.

Lezzetin ve şıklığın buluştuğu bu mekanda, unutulmaz anılar ve tatlar keşfetmek için mutlaka denemelisiniz. Beklentilerin ötesinde bir ev yemekleri deneyimi yaşamak istiyorsanız, Şefler Et Lokantası sizi ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.

Mekanın sıcak ve samimi atmosferi sizlere lezzeti ve sakinliği birlikte sunuyor. Birbirinden lezzetli yemek çeşitlerinin yanında tatlılarıyla da tercih edilen Şefler Et Lokantası, ziyaretçilerinden büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

Harita