Serkan Et Mangal İletişim Bilgileri

Beşevler Küçük Sanayi Sitesi, Nilüfer Cd. No:47, 16120 Nilüfer
TELEFON
  • -

Beşevler Küçük Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren Serkan Et Mangal birbirinden lezzetli marinelerle hazırlanan et, tavuk ve köfte çeşitleri ile tadı damağınızda kalacak bir lezzet sunmaktadır.

Et severlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği, şefler tarafından hazırlanan et çeşitleri ile sosların uyumu muazzam bir ahenk yakalamıştır.

Gidenin tekrar gitmek isteyeceği %100 helal kesim olan eklerin kalitesi ve lezzeti ile sadece damağınızı değil, mekânın atmosferi ile de görsel bir şölen yaratmaktadır.

Güler yüzlü personeli ile beraber hizmetin kalitesi, İslami şartlara uygun kesilen etlerin lezzeti, şeflerin hazırladığı özel sos ve baharatlarla yapılan sunumlar görsel bir şov yapmaktadır.

Etin en lezzetli ve taze halini sunmak üzere usta şefler tarafından odun ateşinde pişirilerek misafirleri sunulmaktadır. Dana, kuzu, köfte, tavuk, hamburger, salata ve tatlı çeşitleri ile zengin menüsü her yaşa uygun hizmet vermektedir.

Piyasaya göre oldukça fiyatlarının uygun oluşu mekânın ferah ve ev konforu sağlaması misafirlerin tercih ettiği özelliklerden yalnızca bir kaçıdır. Menüdeki pek çok ürünün iddialı olması her seferinde yeni bir lezzetle karşı karşıya kalmanıza neden olmaktadır.

Yapacağınız her tercihte sizleri pişman etmediği gibi tadına bakamadığınız pek çok çeşit de aklınızda kalacaktır. Spesiyal Dallas Steak menünün en iddialı lezzetlerinden biridir. “Yemeyen Bin Pişman” mottosuyla yapılan Dallas Steak meraklıların büyük ilgisini çekmektedir.

Ulaşımı oldukça kolay olan Serkan Et Mangal hafta içi her gün 11:30 ile 22:00 saatleri arasında açık. Geniş ve ferah mekânı ve terası ile müşterilerine ağırlamaya devam etmektedir.

Harita