Seyri Gündoğdu İletişim Bilgileri

Gündoğdu Mahallesi, Gelincik Cd No:6, 16375 Osmangazi/Bursa
TELEFON
  • -

Osmangazi’de bulunan Seyr-i Gündoğdu eşsiz doğal manzarası, kahvaltı ve ızgara çeşitleri ile favori mekan haline gelmektedir.

Dilerseniz sabah kahvaltı için dilerseniz de akşam ızgara çeşitleri için tercih edebilirsiniz. Mis gibi kokan çay eşliğinde yöresel ürünlerle hazırlanan kahvaltılar, peynir çeşitleri ve organik reçellerle kahvaltı sofranızı zenginleştirebilirsiniz.

Sabaha taze bir başlangıcı ile gününüze lezzet katarak başlayabilirsiniz. Günün geri kalanı için tercih edebileceğiniz ızgara çeşitleri ile taze baharat ve soslarla hazırlanan etlerin muhteşem kokusu size alıp götürecektir.

Birbirinden lezzetli içecekleri ile günün yorgunluğunu atabilir mekanın tadını çıkarabilirsiniz. Doğanın içinde yeşilin huzuru tüm bedeninizi sararken alacağınız sıcak içecek çeşitleri ile kendinizi daha dinç hissedebilirsiniz.

Birbirinden lezzetli kahvaltı menüleri ile dilerseniz aperatif olarak menemen, yumurta çeşitleri ve kuymak gibi tava ürünleri ile de kahvaltı sofranızı çeşitlendirebilirsiniz.

Bakır sahanlarda yapılan ve ustanın lezzeti ile harmanlanan damaklardan unutulmaz tad bırakan bu kahvaltıyı kaçırmamalısınız. %100 helal ve İslami şartlara uygun olarak kesilen et çeşitleri, birbirinden lezzetli ve farklı tad çeşitleriyle sizlere sunulmaktadır.

Mevsimin en taze sebzelerin eşlik ettiği ızgara menülerinde sofranızda lezzetin ve renklerin uyumunu görebilirsiniz. Konumu oldukça kolay olan Seyr-i Gündoğdu haftanın yedi günü saat 08:00 ile gece 00:00 saatleri arasında misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Sizler de Seyr-i Gündoğdu’yu tercih ederek doğanın içinde keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Harita