Söğütalan Alabalık Restoran İletişim Bilgileri

Söğütalan, b.m sokak no 154, 16510 Mustafakemalpaşa/Bursa
TELEFON
  • -

1992’den beri Bursa Mustafakemalpaşa’da hizmet vermekte olan Söğütalan Alabalık Restaurant, yemyeşil bahçesi ve dışarıdan oldukça şık gözüken binasının konforlu iç mekanıyla müşterilerini karşılıyor ve memnun ediyor.

Dere kenarında ve ağaçlarla çevrili son derece doğal bir restaurant olarak harika bir atmosfer sunuyor. Söğütalan Alabalık Restaurant, lezzetli alabalık menüsü ve diğer lezzetleri ile zengin bir menü sunarken, odun ateşinde pişirilen deniz ürünlerinin yanı sıra et ürünleri de sunuyor.

Mekanın en sevilen yemekleri arasında soslu kaşarlı alabalık, soslu kaşarlı köfte, kaşarlı alabalık ve tahin helva yer alıyor. Özellikle sevdikleriyle keyifli bir akşam yemeği yemek isteyen ve tercihini balıktan yana kullanan kişiler için alabalık ve diğer balık seçenekleri en lezzetli halleriyle sunuluyor.

Aile işletmesi olarak kurulan ve o günden bu yana yerel ve misafir müşterilere doğal güzelliklerle çevrili sakin bir atmosferde, lezzetli yemekler sunma konusundaki bağlılıklarını koruyan Söğütalan Alabalık Restoran, müşteri memnuniyetini lezzetleri ve güler yüzü ile hiç eksiltmiyor.

Restaurant, yemeklerinde taze malzemeleri kullanmaya özel önem veriyor. Alabalıklar, restoranın kendi havuzlarından taze olarak temin ediliyor ve diğer malzemeler de her zaman mevsime uygun malzemelerden seçiliyor. Yemeklerin lezzeti ve kalitesi de buradan geliyor.

Söğütalan Alabalık Restaurant, kaliteli yemeklerini uygun fiyatlarla sunan bir işletme olarak dikkat çekiyor ve menüdeki çeşitli et ve balık seçenekleri her bütçeye uygun olarak sunuluyor.

Harita