Sultan Sofrası Konya Lezzetleri İletişim Bilgileri

Esentepe Mahallesi, Artı 2000 İş Merkezi, Tuna Cd. No:114 Altı, 16130 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Sultan Sofrası Konya lezzetleri Esentepe, lezzet yolculuğuna Konya'nın simgesi haline gelmiş Etli Ekmek ile başlıyor.

İncecik hamurun üzerine serpiştirilen nefis kıymalı harç ve baharatlar, Sultan Sofrası'nın ustalarının elinden çıkarak damaklarda unutulmaz bir iz bırakıyor.

Şehrin tarih ve kültür hazinelerini damaklarda hissettiren, eşsiz bir lezzet serüvenine kapı aralar. Her biri özel olarak seçilen malzemelerle hazırlanan yemekler, geleneksel Türk mutfağının zenginliğiyle harmanlanarak sofralarınıza konuk oluyor.

Mevlana Pide, Kaşarlı Pide, Kıymalı Pide ve Lahmacun gibi özel pidelerimiz, fırından yeni çıkmış sıcacık halleriyle misafirlerini karşılıyor.

Tatlıların da unutulmadığı Sultan Sofrası'nda, fırın sütlaç, Dondurma kaplı kadayıf ve künefe gibi eşsiz lezzetlerle şölen devam eder.

Bu tatlılar, özenle seçilmiş malzemeler ve ustalıkla hazırlanarak damaklarda unutulmaz bir tat bırakır. Sultan Sofrası'nın ambiyansı ise kendine özgü bir atmosfer sunar. Eğer siz de Konya'nın eşsiz lezzetlerini geleneksel bir atmosferde deneyimlemek istiyorsanız, Sultan Sofrası Konya lezzetleri Esentepe ziyaret etmelisiniz.

Harita