Tiene Vida Restaurant İletişim Bilgileri

Sheraton Bursa Hotel Odunluk Mahallesi, Akpınar Cd. No:4, 16110 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Lezzet yolculuğunuzun unutulmaz bir durağı olarak karşınıza çıkan "Tiene Vida Restaurant," tatlının, tuzlunun, baharatlı ve tatlı notaların birbirine kusursuzca entegre edildiği bir yemek deneyimi sunuyor.

İster özel bir kutlama için tercih edin, ister sıradan bir günü özel kılın, Tiene Vida Restaurant, damak zevkinizi memnun edecek. Tiene Vida'nın menüsü, dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sunar. Her bir tabak, lezzet ve görsellik açısından büyüleyici bir deneyim sunar.

Et yemeklerinden deniz ürünlerine, vejetaryen seçeneklerden özel mezeler ve tatlılara kadar geniş bir yelpaze sunuyor. Yemeklerin yanında, özenle seçilmiş yerel ve uluslararası şaraplar, damak tadınızı mükemmel şekilde tamamlar.

Tiene Vida'nın sıcak ve zarif atmosferi, özel günlerinizi kutlamak veya romantik akşam yemekleri için mükemmel bir seçenektir.

Restoranın iç mekanı, zarif dekorasyonu ve özenle seçilmiş aydınlatmasıyla sizi karşılar. Tiene Vida Restaurant aynı zamanda özel etkinlikler ve organizasyonlar için de ideal bir mekan sunar. İş toplantıları ve diğer özel etkinlikler için özel menüler ve hizmetler sunuyor.

Misafir memnuniyeti, Tiene Vida'nın önceliğidir. Profesyonel ve misafirperver servis ekibi, size unutulmaz bir deneyim sunmak için çalışır. Her yemeğiniz, sadece bir öğün değil, bir sanat eseri gibi sunulur.

Yemek deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak ve unutulmaz anılar biriktirmek için ideal bir mekandır.

Damak zevkinizin zirvesine çıkaracak bu özel restoranı ziyaret etmelisiniz.

Harita