Tost İstasyonu İletişim Bilgileri

İzmir yolu orhaneli, Total benzinlik içi, kavşağı no:61/1, 16240 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Bu küçük dükkan, kaşarlı, sucuklu, ve karışık çeşitleriyle sizi bir tost şölenine davet ediyor. Bir de üzerine eklenen Duble karışık bazlama menüsüyle, damaklarınızı şenlendirecek bir mola sizi bekliyor. Tost İstasyonu, sokak lezzetlerinin en samimi ve lezzetli hali.

Küçük ama bir o kadar samimi olan bu dükkan, sıcacık tostlarıyla kahvaltıdan akşam atıştırmalığına kadar her anınıza lezzet katıyor. Kaşarlı, sucuklu, kavurmalı ya da karışık; seçenekler size kalmış. Tost İstasyonu'nun menüsü, tost severlere özel bir rota sunuyor.

İster klasik kaşarlı tostla güne enerjik bir başlangıç yapın, ister sucuklu tostun baharatlı lezzetine kendinizi kaptırın. Kavurmalı tostun sıcaklığı ya da karışık tostun her şeyi bir arada sunan cazibesi... Tüm bu lezzetler, Tost İstasyonu'nda sizi bekliyor. Tost İstasyonu, sadece tostlarıyla değil, aynı zamanda kumru menüsüyle de adından söz ettiriyor.

İncecik lavaşı, taze malzemelerle doldurulan kumru, öğle ya da akşam atıştırmalığınız için harika bir seçenek. Tost İstasyonu sadece lezzetleriyle değil, aynı zamanda sıcak ve samimi atmosferiyle de ön plana çıkıyor. Güler yüzlü personeli ve sade dekorasyonuyla, bu mekan sizi bir sokak lezzeti yolculuğuna çıkarıyor. Eğer siz de sıcacık bir tostun, lezzetli bir kumrunun ve samimi bir ortamın keyfini çıkarmak istiyorsanız, Tost İstasyonu'na uğramalısınız.

Harita