Tunç Lezzet Lokantası İletişim Bilgileri

Üçevler Mah. Küçük San. Sit. No:38, D:1, 16159 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -

Tunç Lokantası, kaliteli yemekleri ve misafirperver hizmetiyle Bursa Kent Meydanı’nda yer alıyor. Konumu sayesinde hem yerel halkın hem de şehri ziyaret eden turistlerin kolaylıkla ulaşabileceği bir mekân olarak öne çıkıyor.

Türk mutfağından özenle seçilmiş yemekleri sunarken, aynı zamanda tavuk ve et döner çeşitleri de menüsünde bulunuyor. Tunç Lokantası'nın menüsü, her damak zevkine hitap edecek geniş bir yelpazeye sahip olurken, özellikle kebaplar, dönerler ve tatlılar restoranın başlıca spesiyaliteleri arasında bulunuyor.

Hijyen ve kalite konusundaki hassasiyetleri sayesinde Tunç Lokantası, müşterilerine güvenilir bir yemek deneyimi sunmayı başarıyor. Tunç Lokantası'nın yemeklerinin yanı sıra, müşterilere sunduğu hizmet de büyük beğeni topluyor.

Profesyonel ve güler yüzlü bir servis ekibi, müşterileri için keyifli bir deneyim yaşatmak için elinden geleni hızla yapıyor. Modern bir tasarıma sahip olmasa da sıcak bir atmosfere sahip olmasıyla ve geniş alanıyla oldukça fazla sayıda müşteriyi konuk edebiliyor. Bulunduğu konum itibarıyla bazı saatler oldukça yoğun olabiliyor.

Tunç Lokantası, Bursa'nın merkezi konumlarından birinde yer alıyor ve bu da ulaşım açısından oldukça kolay bir tercih olmasını sağlıyor. Şehir merkezine yakınlığı, özellikle şehir turu yapan veya alışverişe çıkan ziyaretçiler için büyük bir avantaj oluyor.

Uygun fiyatları ile dikkat çeken Tunç Lokantası, düşük fiyatlarla lezzetli yemekler yiyebileceğiniz bir mekan olarak öne çıkıyor. Uzun yıllardır da Bursa’da hizmet veriyor.

Harita