Özsafran Börek İletişim Bilgileri

Yunuseli Mah. 666 SK. No:2
TELEFON
  • -
Hakkımızda

Türk mutfağının en özel lezzetlerinden biri olan börek, yüzyıllardır sofralarımızı süsleyen geleneksel bir tat.

Bu eşsiz lezzeti sunan ve günümüzün modern anlayışıyla harmanlayan mekanlardan biri de Öz Safran Börek. Adını, kullanılan en kaliteli malzemelerden ve gelenekten alıp, modern sunumlarla birleştirmesinden alıyor.

Öz Safran Börek, her biri ayrı bir lezzet şöleni sunan çeşitleri ile adeta börek dünyasına bir kapı aralıyor.

Hamurunun inceliği, içindeki malzemelerin tazeliği ve baharatların ustaca kullanımı, Öz Safran Börek’i diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden.

Mekânın iç tasarımı, misafirlerine sıcak ve hoş bir ortam sunmak adına özenle planlanmış. Modern çizgilerle geleneksel motiflerin uyumlu bir birleşimi, burada yemeğinizi daha da keyifli hale getiriyor.

Ferah ve temiz bir mekân olan Öz Safran Börek, aynı zamanda hijyen ve kalite konusunda da hassasiyetle hareket eder.

Misafirlerinin sağlığı ve memnuniyeti her zaman öncelikleri arasında. Öz Safran Börek, ailecek keyifli vakit geçirmekten, iş yemeklerine, arkadaş buluşmalarından özel kutlamalara kadar her türlü organizasyona uygun bir mekân.

Yılların getirdiği deneyimle sunulan enfes börekler, burada bir lezzet şölenine dönüşür. Öz Safran Börek, geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmezi olan böreği, modern dokunuşlarla birleştirerek lezzet severlere sunan, misafirlerine keyifli ve lezzetli anlar yaşatan bir mekân.

Eğer geleneksel lezzetlerin modern dokunuşlarla harmanlandığı bir mekânda, kaliteli ve enfes börekler tatmak isterseniz, Öz Safran Börek sizi bekliyor.

Burada, gelenek ve modernite arasında lezzetli bir yolculuğa çıkacak ve Türk mutfağının zengin dünyasını keşfedeceksiniz.

Harita