Rubby Lounge İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, Gazi Cd. No:38a D:1, 16140 Nilüfer/Bursa
TELEFON
  • -
Hakkımızda

Rubby Lounge, şehrin gürültüsünden uzaklaşıp lüks ve konforun kucaklandığı, benzersiz bir dinlenme ve eğlence mekanıdır. ( Nilüfer, Cumhuriyet mahallesinde faaliyet gösteriyor ) Modern tasarımı, sıcak atmosferi ve kaliteli hizmetiyle Rubby Lounge, misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmayı amaçlar.

Mekann iç tasarımı, zarafeti ve rahatlığı bir araya getirerek konuklarına şıklığı hissettirirken, aynı zamanda sıcak bir ev ortamı sunar. Rahat oturma düzenleri, özel dekorasyon detayları ve zarif aydınlatma, Rubby Lounge'ın her köşesini özel kılar. Bu mekan, sadece bir eğlence mekanı olmanın ötesinde, bir yaşam tarzını temsil eder.

Menüleri, dünya mutfaklarından ilham alarak özenle seçilmiş lezzetleri bir araya getirir. Şeflerin ustalıkla hazırladığı yemekler, damak zevkinize hitap eden geniş bir yelpazede sunulur. Kokteylleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitler gibi kattıkları lezzetler sayesinde  özel tarifleriyle meşhur olup, Rubby Lounge deneyimini tamamlar.

Mekanın menüsünde lezzetli yemeklerin yanında aperatif çeşitleri, atıştırmalıklar, ev yapımı ürünler, tatlı çeşitleri gibi lezzetler de bulunur. Bunların yanında nargile ile de keyfinize keyif katabilirsiniz. Rubby Lounge, ister yemek için ister dinlenmek için uğrayabileceğiniz keyifli bir mekandır.

Rubby Lounge, sadece bir mekan değil, bir yaşam tarzıdır. Eğer siz de lüks, konfor ve eğlenceyi bir arada arıyorsanız, Rubby Lounge'ı ziyaret ederek bu benzersiz deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şehrin kalbinde, rüya gibi bir atmosferde unutulmaz anlar için Rubby Lounge sizi bekliyor.

Harita